Adsorpční sušička vzduchu ADS 24 - 400 l/min

Kód: 520
ZDARMAZDARMA
120 180 ads
44 400 Kč 53 724 Kč včetně DPH
Na dotaz

Pro systémy stlačeného vzduchu je důležitý čistý stlačený vzduch. Spolehlivé zásobování stlačeným vzduchem umožňuje nepřetržitý chod procesu. OFAG3 je určen pro všechny aplikace, které splňují požadavky normy ISO8573-1.

Velkou výhodou adsorpčních sušiček OFAG3 je, že vnitřní strana filtru je opatřena povlakem. Díky tomu je reakce amoniaku s kondenzační vodou a hliníkem krytu minulostí. Tímto způsobem se předchází ucpání a poruchám. Adsorpční sušička má kontinuální tlakový rosný bod minimálně -20 °C a maximálně -70 °C. Tím se ze vzduchu odstraní 99,9 % vlhkosti. Adsorpční sušička je vybavena tlumiči hluku a viditelnými manometry a spojky z nerezové oceli zajišťují větší bezpečnost a lepší průtok vzduchu.

Filtry v sadě adsorpční sušičky

Pět filtrů, které čistí stlačený vzduch, splňuje požadavky normy ISO8573-1:1.3.1/0. V přední části sušičky jsou umístěny předfiltry (cyklónový filtr, P-filtr, S-filtr). Cyklonový filtr filtruje vodu ze stlačeného vzduchu. Rotační pohyb stlačeného vzduchu tlačí kondenzát proti skříni, takže voda klesá na dno skříně filtru. Vzduch opět stoupá vzhůru a je z 98 % zbaven kondenzátu. P-filtr je hrubý filtr, který čistí pevné části a ještě více vody. S-filtr je velmi jemný filtr pro pevné části a zbytky oleje až do velikosti 0,01 mikronu. Tím vzniká čistý stlačený vzduch.

R-filtr a A2-filtr jsou dva dofiltry. R-filtr je prachový filtr, který zastavuje jakoukoli adsorpci, která mohla projít kolonami. Filtr A2 je posledním filtrem, který odstraňuje olejové výpary až na zbytkovou hodnotu 0,005-0,001 mg/m3 pomocí kazety naplněné aktivním uhlím.

Byl instalován automatický vypouštěcí ventil s plovákovým spínačem, aby bylo možné odstranit kondenzovanou vodu z pouzdra cyklonového filtru. P-filtr má elektronicky řízený vypouštěcí ventil, který je ovládán funkcí časovače v řídicí jednotce. Funkce časovače byla ve skutečnosti zabudována do řídicí jednotky sušičky. Měli byste připojit kabeláž k tiskové desce řídicí jednotky.

Detailní informace

Best Price
Garance nejnižší ceny
Jakmile zjistíte, že na konkurenčním internetovém obchodě se věc prodává LEVNĚJI nebo za STEJNOU CENU než v našem obchodě, upozorněte nás na to a my se Vám pokusíme nabídnout CENU LEPŠÍ.
Rychlé reakce
Rychlé reakce
Máte dotazy k produktům nebo potřebujete podporu při plánování? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve.

Detailní popis produktu

Technické parametry

Kategorie: Adsorpční sušičky vzduchu OFAG
Tlak: 16 bar
Připojení: 3/8"
Příkon motoru: 32 W
Napětí sítě: 230/50 V/Hz
Rozměry: 480 x 200 x 704 mm
Průtok: 400 l/min
Servisní interval: 1-3 roky
Vybavení: Řídící jednotka LED displej, Filtrace
Tlakový rosný bod: -20 °C, -25 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Airpress aktivně spolupracuje s německými i zahraničními společnostmi a realizuje projekty v různých fázích dodavatelského řetězce. Díky tomuto úsilí je nyní společnost Airpress vedoucí značkou na evropském trhu se stlačeným vzduchem. Prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců můžete vzduchové kompresory Airpress zakoupit v celém Nizozemsku, ale také v Belgii, Francii, Španělsku, Německu, Polsku, na Slovensku, v České republice, Maďarsku a dokonce i v Řecku.