Šroubový kompresor BASE 7VSD 7,5KW 360-1050l/min

Kód: 344
136 000 Kč –8 %
Base 7 VSD Steuerung SCC 100C 3
136 000 Kč –8 % 124 200 Kč 150 282 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Základní řada kompresorů SCC je navržena pro mimořádně vysokou úspornost a účinnost. Šroubový kompresor se vstřikováním oleje, motorem s permanentními magnety IE4 a modely se jmenovitým výkonem motoru od 5 do 15 kW a provozním tlakem 10 barů zaujme výjimečným poměrem ceny a výkonu.

Zařízení s regulací otáček je k dispozici jako "Base VSD" ve variantě pouze s kompresorem nebo jako kompaktní verze "Base VSD TD" s chladicím sušičem a filtrem zabudovaným do nádrže.

S verzí TD tak získáte kompletní balíček plug & play - na místě potřebujete pouze přípojku napájení a připojení k síti stlačeného vzduchu. Kompresor je pak okamžitě připraven k použití.

Detailní informace

Best Price
Garance nejnižší ceny
Jakmile zjistíte, že na konkurenčním internetovém obchodě se věc prodává LEVNĚJI nebo za STEJNOU CENU než v našem obchodě, upozorněte nás na to a my se Vám pokusíme nabídnout CENU LEPŠÍ.
Rychlé reakce
Rychlé reakce
Máte dotazy k produktům nebo potřebujete podporu při plánování? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve.

Detailní popis produktu

Kategorie: Šroubové kompresory SCC
Provedení: Šroubový kompresor
Tlak max: 10 Bar
Výtlak: 360-1050 l/min
Objem tlakové nádoby: Není
Připojení: 3/4"
Příkon motoru: 7,5 kW
Napětí sítě: 400/50 V/Hz
Mazání: Olejové
Rozměry: 880 x 660 x 900 mm
Hmotnost: 160 kg
Záruka: 2 roky (Prodloužení až 5 let)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

V naší společnosti se snažíme kombinovat staré a osvědčené s novým a progresivním. Loajalita a co nejlepší podpora našich partnerů a zákazníků, odpovědnost za naše výrobky, ohleduplnost ke zdrojům našeho životního prostředí, otevřenost a zvídavost vůči novému vývoji a trendům, spolehlivost ve všech oblastech naší činnosti jsou některé z klíčových atributů, kterým věříme a kterými se řídíme.

Naši zaměstnanci jsou naší silnou stránkou a vlajkovou lodí. Jsou zodpovědní za úspěch a další rozvoj naší společnosti. Jejich motivace a nasazení umožňují řešit problémy a zkoušet nové věci.

Naši zákazníci jsou středobodem všeho, co děláme, a vše se točí kolem nich. Pokud jim pomůžeme k úspěchu, bude úspěšná i naše společnost. Obchodní vztahy jsou založeny na lidech. Základem dobrých vztahů s našimi zákazníky je úcta a poctivost. Spolehlivost a dlouhověkost jsou vlastnosti každého z nás, které od nás mohou zákazníci očekávat.

A naši pečlivě vybraní dodavatelé umožňují úspěch a kvalitu našich výrobků. Jejich podpora v našem úsilí nám ukazuje, že jsme na správné cestě.