Šroubový kompresor FOCUS 55 - 55KW 9500l/min 8 bar

Kód: 490/8 B 490/10 Zvolte variantu
456 700 Kč 552 607 Kč včetně DPH
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Varianta

Vzduchem chlazené jednostupňové šroubové kompresory s přímým pohonem a vstřikováním oleje. Poháněné vysoce účinnými motory třídy IE3, s krytím IP 54 a třídou ISO F.
Velké odnímatelné dveře pro údržbu, a tím optimální přístup ke všem komponentům. Velmi dimenzovaný kombinovaný chladič stlačeného vzduchu a oleje. Bez problémů lze namontovat i výfukové potrubí.
Pomaloběžné motory a velkoryse dimenzované stupně kompresoru s výrazně nižšími náklady na údržbu.
Snížené emise hluku díky přímému pohonu.
Snadno ovladatelné ovládání s přehledným displejem.

Detailní informace

Best Price
Garance nejnižší ceny
Jakmile zjistíte, že na konkurenčním internetovém obchodě se věc prodává LEVNĚJI nebo za STEJNOU CENU než v našem obchodě, upozorněte nás na to a my se Vám pokusíme nabídnout CENU LEPŠÍ.
Rychlé reakce
Rychlé reakce
Máte dotazy k produktům nebo potřebujete podporu při plánování? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve.

Detailní popis produktu

Kategorie: Šroubové kompresory FOCUS SCC
Provedení: Šroubový kompresor
Tlak max: 8 Bar
Výtlak: 9500 l/min
Objem tlakové nádoby: Není
Připojení: 2"
Příkon motoru: 55 kW
Napětí sítě: 400/50 V/Hz
Mazání: Olejové
Rozměry: 1800 x 1150 x 1654 mm
Hmotnost: 1260 kg
Záruka: 2 roky (Prodloužení až 5 let)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

V naší společnosti se snažíme kombinovat staré a osvědčené s novým a progresivním. Loajalita a co nejlepší podpora našich partnerů a zákazníků, odpovědnost za naše výrobky, ohleduplnost ke zdrojům našeho životního prostředí, otevřenost a zvídavost vůči novému vývoji a trendům, spolehlivost ve všech oblastech naší činnosti jsou některé z klíčových atributů, kterým věříme a kterými se řídíme.

Naši zaměstnanci jsou naší silnou stránkou a vlajkovou lodí. Jsou zodpovědní za úspěch a další rozvoj naší společnosti. Jejich motivace a nasazení umožňují řešit problémy a zkoušet nové věci.

Naši zákazníci jsou středobodem všeho, co děláme, a vše se točí kolem nich. Pokud jim pomůžeme k úspěchu, bude úspěšná i naše společnost. Obchodní vztahy jsou založeny na lidech. Základem dobrých vztahů s našimi zákazníky je úcta a poctivost. Spolehlivost a dlouhověkost jsou vlastnosti každého z nás, které od nás mohou zákazníci očekávat.

A naši pečlivě vybraní dodavatelé umožňují úspěch a kvalitu našich výrobků. Jejich podpora v našem úsilí nám ukazuje, že jsme na správné cestě.