Šroubový kompresor STRONG 45 - 45KW 3200-7800l/min

Kód: 370
548 500 Kč 663 685 Kč včetně DPH
Skladem (3 ks)

Šroubový kompresor se vstřikováním oleje, přímým pohonem, regulací otáček a motorem s permanentními magnety řady Strong je šampionem mezi energeticky účinnými kompresory.

Díky použití vysoce účinných motorů s permanentními magnety může kompresor ušetřit dalších až 10 % energie (ve srovnání s kompresorem s regulací otáček a třífázovým asynchronním motorem). Celkově je kompresor Strong až o 35 % energeticky účinnější než běžné šroubové kompresory.

K dispozici je 7 verzí se jmenovitým výkonem motoru od 7,5 kW do 37 kW. Vzhledem k tomu, že jednotky vyžadují málo místa a jsou extrémně tiché, lze je instalovat téměř kdekoli.

S modelem SCC Strong nabízíme mimořádně úsporné řešení kompresoru, který je standardně přednastaven na provozní tlak 10 barů. Na vyžádání jsou bez příplatku k dispozici tlaky 8 a 12 barů. Tip: Zkontrolujte své požadavky na stlačený vzduch a v případě potřeby nechte kompresor ihned nakonfigurovat na tlak 8 barů, aby pracoval ještě úsporněji. (Možnost dotace BAFA, viz níže!)

Výhody šroubového kompresoru Strong jsou podrobně popsány:

Motor s permanentními magnety s třídou účinnosti IE4 podle normy EN 60034-30:2009.
Žádné energetické ztráty díky přímému pohonu ve srovnání se stroji, které používají převodovku mezi motorem a elementem.
Výkonný frekvenční měnič pro optimální provoz.
Díky mnohem vyšší hustotě energie motoru s permanentními magnety ve srovnání s asynchronním motorem může být takový motor se stejným výkonem až o dvě velikosti menší. To umožňuje celkově kompaktnější provedení kompresoru, což pro vás znamená nižší náklady a často i menší nároky na prostor.
Díky speciální konstrukci motoru s permanentními magnety má kompresor téměř konstantně vysokou energetickou účinnost v celém regulačním rozsahu stroje, což znamená, že trvale šetříte energii bez ohledu na to, kolik stlačeného vzduchu kompresor dodává. V důsledku toho pracuje "Strong" s optimální účinností i v případě, že není provozován v nejlepším bodě.
Žádné další náklady na údržbu kvůli převodovce. Intervaly údržby činí 4 000 provozních hodin.
Naše kompresory "Strong" jsou nejen tiché, ale také vždy dodávají přesně tolik stlačeného vzduchu, kolik potřebujete.
Díky superinteligentnímu ovládání s mnoha možnostmi máte vždy přehled o stavu kompresoru. Intuitivní ovládání pomocí dotykového displeje usnadňuje orientaci v kompresoru.
Potřebujete údaje o kompresoru v přímém přenosu na dispečinku nebo na svém chytrém telefonu či tabletu? Ani to není pro řídicí systém žádný problém. Umožňuje to odpovídající doplňkový software.

Detailní informace

Best Price
Garance nejnižší ceny
Jakmile zjistíte, že na konkurenčním internetovém obchodě se věc prodává LEVNĚJI nebo za STEJNOU CENU než v našem obchodě, upozorněte nás na to a my se Vám pokusíme nabídnout CENU LEPŠÍ.
Rychlé reakce
Rychlé reakce
Máte dotazy k produktům nebo potřebujete podporu při plánování? Kontaktujte nás, ozveme se vám co nejdříve.

Detailní popis produktu

Kategorie: Šroubové kompresory STRONG
Provedení: Šroubový kompresor
Tlak max: 10 Bar
Výtlak: 3200-7800 l/min
Objem tlakové nádoby: Není
Připojení: 2"
Příkon motoru: 45 kW
Napětí sítě: 400/50 V/Hz
Mazání: Olejové
Rozměry: 1800 x 1210 x 1834 mm
Hmotnost: 1315 kg
Záruka: 2 roky (Prodloužení až 5 let)

Doplňkové parametry

Kategorie: Šroubové kompresory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

V naší společnosti se snažíme kombinovat staré a osvědčené s novým a progresivním. Loajalita a co nejlepší podpora našich partnerů a zákazníků, odpovědnost za naše výrobky, ohleduplnost ke zdrojům našeho životního prostředí, otevřenost a zvídavost vůči novému vývoji a trendům, spolehlivost ve všech oblastech naší činnosti jsou některé z klíčových atributů, kterým věříme a kterými se řídíme.

Naši zaměstnanci jsou naší silnou stránkou a vlajkovou lodí. Jsou zodpovědní za úspěch a další rozvoj naší společnosti. Jejich motivace a nasazení umožňují řešit problémy a zkoušet nové věci.

Naši zákazníci jsou středobodem všeho, co děláme, a vše se točí kolem nich. Pokud jim pomůžeme k úspěchu, bude úspěšná i naše společnost. Obchodní vztahy jsou založeny na lidech. Základem dobrých vztahů s našimi zákazníky je úcta a poctivost. Spolehlivost a dlouhověkost jsou vlastnosti každého z nás, které od nás mohou zákazníci očekávat.

A naši pečlivě vybraní dodavatelé umožňují úspěch a kvalitu našich výrobků. Jejich podpora v našem úsilí nám ukazuje, že jsme na správné cestě.